تبلیغات
تریبون آزاد فیلم فجری ها - مطالب بهمن 1392
منوی اصلی
لوگو و نماد و آرم جشنواره فیلم فجر تهران در مشهد

تریبون آزاد فیلم فجری ها

مردم نگاره های هنردوستان خراسانی
www.razavi8.ir

تریبون آزاد «فیلم فجری ها» مردم نگاره های هنردوستان خراسانی با محوریت شانزدهمین «جشنواره فیلم فجر تهران» در مشهد
 • در خصوص مطلب «اتفاق عجیب در مراسم اختتامیه فیلم فجر در مشهد از نگاه ثامن» باید بگم بازخوبه آقای جانفدا ؛حاتمی کیا را پشت در نذاشت مثل خیلی از صاحب نظران با مقامهای خیلی بالا!! که مجبور شدند در سینما اصغرزاده بشینند.
 • از مسوولین سایت تشکر می شود که علیرغم بی نظمی ها در جشنواره سعی در اطلاع رسانی حداکثر داشتند. خیلی دلم می خواست در مراسم اختتامیه با حضور حاتمی کیا بودم ولی حیف که برای مخاطب معمولی درها بسته است
 • سلام، دیشب کلی پشت در موندم و دست آخر هم راهم ندادند و گفتند یا باید کارت داشته باشی یا این که بری تو سالن شهید اصغرزاده! واقعاً هر سال دریغ از پارسال! آخه مگه سالن بزرگ سینما هویزه به اون زیبایی و قشنگی و با اون نورپردازی عالیش چش بود که اومدید این سالن تنگ و کوچک رو انتخاب کردید تا مردم رو پشت در بسته ساعتها نگهدارید؟! عکسهای اختتامیه پارسال رو نگاه کنید و با امسال مقایسه کنید می بینید پارسال تو قصر برگزار شد و امسال در دخمه! تنها چیزی که برای آقایان مسئول جشنواره مهم نیست رعایت حرمت و شأن مردمه، افسوس 
 • سلام، خیلی ها با کارت دعوت و کارت کوچک شماره صندلی ؛ در پشت درهای سالن ماندند و اختتامیه را در سالن سرد سینمای شهید اصغرزاده به صورت پخش فیلم دیدند حتی من  هر چقدر مستقیما و از پشت در؛برای آقای جان فدا مسئول سالن توضیح دادم که من نماینده و بازیگر فیلم "با دیگران "هستم وباید در پشت میکروفن توضیحات لازمه را بدهم ؛قبول نکردند.و وقتی نام آقای ناصر ضمیری را بردند،  ایشان حضورنداشتند و هیچ نماینده ای هم از طرف ایشان نبود. فرشته فارغ (شایان) 
 • سلام، امشب هرچند شلوغ و بی نظم بود، اما شب خوبی برای مشهدیها بود خصوصاً هنگامی که حاتمی کیا روی صحنه آمد و جمعیت در تشویقش سراز پا نمی شناخت اما آخرش ضد حال خوردم و از تعجب شاخ درآوردم وقتی شنیدم از ایرنای خراسان هم جزو رسانه های برتر تقدیر شده! قصد توهین ندارم ولی اگه از دیوار صدایی دراومد، از ایرنای خراسان هم تو مشهد صدا در میاد! نه به سایت فعال شما و خبرهای لحظه به لحظه و انتشار نظرات و پیگیری هاتون و نه به این نحوه داوری تو انتخاب رسانه برتر؟! وقتی به جای فارس و ایسنا و مهر، ایرنای بیحال رسانه برتر بشه، خدا بخیر کنه عاقبت داوری های دیگه مسئولان جشنواره مشهد رو! (دوست عزیز، سلام، جلب رضایت امثال شما خوبان و همراهان همیشگی همین برای ما کافیست! چون مطول نوشتید میگویم که مزد حقیقی مان را در واقع زمانی گرفتیم که با آمار حدوداً 85 هزار بازدید، درج قریب به 200 نظر و ارسال 7 هزار پیامک همه و همه فقط طی 20 روز اخیر همچنین رأی 64 درصدی به مفید و مطلوب بودن سایت و از همه مهمتر 97 درصد موافقت شما مخاطبان محترم با منش و روش دو وبگاه مبنی بر این که «باید نظرات مردمی بدون پالایش درج و منتشر شود چراکه باعث رشد و بالندگی جشنواره می شود!» مواجه شدیم و همین مهر تأیید شما مخاطبان قدرشناس به عملکرد شبانه روزی به خدا ما را بس است! به هر حال از حسن توجهتون به ما و خبرگزاری های فعال و پرکاری که نام بردید چون ایسنا و فارس و مهر و تسنیم و حتی ایکنا که در انتشار اخبار جشنواره واقعاً پررنگتر از سایر رسانه ها ظاهر شدند و تلاش کردند، به سهم خودم ممنون، البته دوستان ایرنا هم زحمت کشیده بودند. انشاءآلله که همه لایق باشیم و با تلاش بیشتر قدر بدانیم.)
 • سلام و خسته نباشید....بالاخره جشنواره یازدهم هم تموم شد...  یه تشکر ویژه بابت تلاش واقعا شبانه روزیتون برا اطلاع رسانی واقعا دمتون گرم. روزهای سخت! اما شیرین جشنواره هم تموم شد به امید آینده ای بهتر.... موفق باشید. (مدیر سایت: ممنونم دوست عزیز و تشکر لازم نیست چون وظیفه مون هست و مسئولیت پذیرفتیم و باید انجام بدهیم. به هر حال از همراهی شما خوبان، هم متشکریم و هم امیدوار به همراهی گرمتان در سال های آینده انشاءالله اگر عمری باقی باشد.)
 • سلام، ممنون از سایت بابت اطلاع رسانی خوب در جشنواره . شاید تنها نكته مثبت جشنواره امسال همین سایت بود.
 • با احترام و تشکر بسیار زیاد از شما ؛ آقای زرگری ؛ به خاطر زخمت های بی دریغتان و همچنین تشکر می کنم که نظرات مرا چاپ نمودید و نشان دادید و امام رضا(ع) پشت و پناهتان. فرشته فارغ (شایان) (پاسخ مدیر سایت: سلام خانم شایان، هر کاری که کردیم وظیفه بود. از شما هم به خاطر اظهار نظرات ارزشمندتان تشکر می کنم. موفق باشید و تندرست)
 • در مورد صحبت مدیر کل امور زائرین استانداری خراسان رضوی که گفته بودند جشنواره فیلم فجر مشهد نسبت به گذشته از نظم بیشتری برخوردار بود! باید بگم که  دوستان خیلی جدی نگیرن ایشون آرزوشون رو در مورد نظم جشنواره گفتن ... / ایشون از همون افرادی بودن که بیلیت ها رو براشون ارسال میکردن یکی هم می فرستادن ایشون و همراهانشون رو بزارن روسرشون و حین حلوا حلوا کردن به بهترین صندلی سالن منتقل کنن و حالا بقیشو خودتون تصور کنید. اگه ایشونم مثل ما بعد از اینکه ساعت ها تو صف منتظر شدن و تازه اگه بیلیت برسه باید زیر پرده باید بشینیم و بعد از جشنواره ارتروز گردن بگیریم دیگه از این حرفا نمیزدن / احسنت گل گفتی... من به آقای موسویان پیامک انتقادی ارسال کردم و پاسخ و استدلال ایشون این بود که بنده جشنواره امسال رو با پارسال مقایسه کردم !!!!؟؟؟

 • سلام، در شان شهر بزرگی همچون مشهد نبود که با اینهمه استقبال کننده ؛ جشنواره ای به بی نظمی تمام داشته باشه؛ واقعا باعث تاسف است! ای کاش برای اختتامیه از رضا عطاران به جای مریلا زارعی دعوت میشد چون هم مشهدی هستن و هم بهترین بازیگر نقش اول مرد شدن ... و یه درخواست اینکه لطفا ورود عموم رو واسه اختتامیه آزاد کنید ... باتشکر
 • سلام، دلیل اینهمه بی نظمی و هرج و مرج در جشنواره امسال مشهد را نمیفهمم! نحوه فروش بلیت و سانس ها و برنامه ریزی پردیس هویزه به شدت افتضاح بود. امسال که گذشت... کاش برگزار کنندگان فکری بحال سال آینده کنند!
 • وارد سینما میشوم و برای بار سوم موسیقی گزینه های روی میز تمركزم را بیشتر بر هم می زند.  متوجه تیتراژ ابتدایی فیلم نمی شوم انگار فیلم بدون تیتراژ شروع می شود. با دیدن لوكیشن فوق العاده دوست داشتنی فیلم برای ادامه فیلم مشتاق تر می شوی ولی افسوس كه تا انتها با همین لوكیشن تكراری باید چرخ بزنی. فیلمنامه گنگ و نامفهومی كه قرار است امید را به بیننده القا كند و جز ناامیدی از تلاش كارگردان دست مایه ای ندارد. بازی معمولی بازیگران چیزی است كه واقعا نمی شود پنهانش كرد. تنها نقطه قوت فیلم نوستالژیهایی است كه كودكی ام را زیباتر و بیشتر از همیشه به رخم می كشند، چرخ و فلك، تیله و قلك و حوض آب پر از ماهی و زیر زمینی كه منبع خاطرات است و ....، / در قصه تمشك هم سامان سالور واقعا عالی بود فیلنامه ای كه واقعا همه چیش به جا بود و كلی روش كار شده بود، سمیرا حسن پور و بقیه دوستان طنابنده هم مثل همیشه فوق العاده.
 • راست میگه بابا.. روز آخر یه فیلم درست می ذاشتین.... طبقه حساس می ذاشیتن یا رستاخیزو؟؟ چرا مشهد همیشه کاراش برعکسه؟
 • سلام، آقا به فرض بلیط فروشی اینترنتی میشد 400 تا بلیط به کی میخواست برسه ...! کلا جشنواره امسال مورد داشت! از 20 تا فیلمی که اومد مشهد 4-5 تاش ارزش دیدن داشت! / پاسخ یک مخاطب: دوست عزیز هر روز 2 تا فیلم و هر فیلم 3بار نمایش داده میشد...با یک ضرب و تقسیم ساده متوجه میشیم نزدیک 2500 تا صندلی میشه نه 400 تا ...!!!
 • سلام . گره های فیلم با خواب باز میشود و مادر با خواب از انتظار عبور و به زندگی برمیگردد و جسم شهید با خواب پیدا میشود و همه تحت تاثیر صحبتهای اقای حاتمی کیا به فیلم توجه خاصی کردند در اکران عمومی و بمب باران جوایز خارجی از خواب غفلت مدیران بیدار خواهند شد و ،،،،،زمان ثابت خواهد کرد که فیلم ضد دفاع مقدس را جایزه باران کردیم و ،،،،،
 • فیلم"شیار 143"الهامی از سبک فیلمهای اشک آور هندی است وتراژدی انتظار تمام مادران برای فرزندان برنگشته ویا کشته شده دلها را خون میکند.کاش فیلمی ساخته شود راجع به دخترانی که ربوده می شوند وبه طور فجیع کشته می شوند وفجیع تر اینکه به جای همدردی ؛ بعضی از شبه آدمهای بی فرهنگ با ساختن شایعات برای آن مقتول ؛زخمهایی جبران ناپذیر بر روح والدین آن دختران می زنند. فرشته فارغ (شایان)
 • سلام، گلایه ای داشتم و آن این که یعنی بهتر از معراجی ها واشباح نمیشد گذاشت برا روز آخر؟!
 • سلام، اگر اکران تمام فیلمهای فجر باز هم در روزهای بعد از فجر ادامه پیدا کند و تکرار و تکرار شود سینماها تماشاگران را از دست نخواهند داد. /  فایده نداره ما هر شب به اقای طباطبائی میگیم و ایشون هم بعد آقای کفاشیان نفر دوم لبخند زنان تاریخه ... / زندگی مشترک فردا اکران میشه یا نه؟ / از ماست که بر ماست ، هنوز معنی عشق رو نفهمیدن فکر میکنن عشق فقط به پوله نه به سینما هم بعضی ها عشق دارند ، کیمیایی که همه کوبیدن فیلم اش رو پخش میشه بعد فیلم های خوب ؟؟؟/  غرض ورزی تا چه حد ؟؟ آقای ده نمکی حنات دیگه رنگی نداره بهتره بری دنبال سوژه های جدید ، چقدر لوده بازی های بی سر و ته رو باید تکرار کنی ؟ /  واقعا فقط میگم متاسفم ، توی سانس فیلم کلاشینکف یک عده بچه دبستانی رو از همون قشر خاص داده بودند بعد مردم از ساعت 6 صبح توی صف بودند نشد فیلم رو ببینند ، تازه که به نظر من فیلم کلاشینکف اصلا مناسب سن بچه هائی به اون کوچکی نبود چون شوخی های بزرگ سال داشت . مسئولان چی فکر میکنند واقعا ؟؟؟ / یک عده میخوان کاری کنند کمتر بریم سینما ولی کور خوندن بخاطرش از همه چی میگذریم ساعت 6 صبح میریم توی صف میریم میبینیم تا چششون دربیاد - من از روز اول جشنواره هر روز بلیط خریدم تا کور شود آنهائی که ... نتوانند دید ... 
 • سلام، به نظرمن باید برای روز اختتامیه جشنواره فجر در مشهد از رضا عطاران دعوت شود تا او را گلباران کنند که برای مشهدی ها افتخارآورد چه در فجر و چه در کن. امروز اگه از او تجلیل نشود پس کی؟ تمام مشهدی ها مشتاق دیداراوهستند.وکاش یک روز کامل فیلم "رد کارپت"اکران شود.ضمناباید یکساعت قبل از هر سیانس فروش بلیط می بود نه از ساعت 6صبح برای سیانس 9شب!!!!
 • سلام، تا حالا ناشتایی برای خرید بلیط سینما تو صف نبودم  كه به لطف مسئولین مشهد این امر هم نصیبم شد. مشهده دیگه ...
 • به نظرمن باید برای روز اختتامیه جشنواره فجر در مشهد از رضا عطاران دعوت شود تا او را گلباران کنند که برای مشهدی ها افتخارآورد چه در فجر و چه در کن. امروز اگه از او تجلیل نشود پس کی؟ تمام مشهدی ها مشتاق دیدار او هستند. و کاش یک روز کامل فیلم "رد کارپت"اکران شود.
تعداد صفحات : 9 1 2 3 4 5 6 7 ...

  از وبگاه «رویدادهای مرتبط سینمایی» چه خبر؟

مشاهده وبگاه رویدادهای مرتبط سینمایی استان